Жена наръга четирима души в центъра на София, издирват я

Жена наръга четирима души в центъра на София, издирват я

СДВР издирва жена, наръгала двама мъже и две жени в центъра на София. Няма информация да са пострадали сериозно, но са откарани в болница.

Първият сигнал е получен в 19.29 ч. Изпратени са две линейки. Пред метростанция „Васил Левски“ са намерени двама мъже, на 63 и 65 г., наръгани в горната част на тялото. И двамата са германски граждани. Двамата мъже са настанени в „Пирогов“ и са на 65 и 63 години. Те са без непосредствена опасност за живота.

Вторият сигнал е подаден 15 минути по-късно за инцидент в района на хотел „Хемус“, този път за две наръгани момичета на 27 години, също германски гражданки. Те са откарани във ВМА.

Очаквайте подробности!

Последвайте ни: Facebook Telegram
Публикувай коментар

Публикувай Коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *