С медицински хеликоптер: Транспортираха до Пловдив пострадалата в тежката катастрофа на АМ "Тракия" жена

С медицински хеликоптер: Транспортираха до Пловдив пострадалата в тежката катастрофа на АМ "Тракия" жена

В УМБАЛ „Свети Георги“ – Пловдив е транспортирана с медицински хеликоптер от Ямбол 49-годишна жена, пострадала при тежката катастрофа на АМ „Тракия “ вчера. Пациентката е в изключително тежко общо състояние, с опасност за живота и с тежка политравма.

След пристигането си в УМБАЛ „Свети Георги “ тя е настанена в Клиниката по анестезиология и интензивно лечение, където ще ѝ бъдат осигурени всички необходими високоспециализирани медицински грижи. Екипите на болницата оказват необходимата медицинска помощ.

„УМБАЛ „Свети Георги“ изказва своите най-искрени съболезнования към семействата и близките на загиналите при трагичния инцидент две деца и бащата на едното от тях.  В този изключително тежък момент сме съпричастни към тяхната болка и скръб“, съобщават от лечебното заведение.

Последвайте ни: Facebook Telegram
Публикувай коментар

Публикувай Коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *