В УМБАЛ „Свети Георги“ – Пловдив е транспортирана с медицински хеликоптер от Ямбол 49-годишна жена, пострадала при тежката катастрофа на АМ „Тракия “ вчера. Пациентката е в изключително тежко общо състояние, с опасност за живота и с тежка политравма.
След пристигането си в УМБАЛ „Свети Георги “ тя е настанена в Клиниката по анестезиология и интензивно лечение, където ще ѝ бъдат осигурени всички необходими високоспециализирани медицински грижи. Екипите на болницата оказват необходимата медицинска помощ.
„УМБАЛ „Свети Георги“ изказва своите най-искрени съболезнования към семействата и близките на загиналите при трагичния инцидент две деца и бащата на едното от тях. В този изключително тежък момент сме съпричастни към тяхната болка и скръб“, съобщават от лечебното заведение.
Публикувай коментар















