Тодор Неделев започна активни тренировки във фитнеса. Капитанът на „канарчетата“ вече е без помощните патерици и шината.
От днес Неделев стартира втория етап от своето възстановяване. През следващите седмици „осмицата“ ще набляга на упражненията във фитнеса, съобщиха от клуба.
В следващия етап, който се очаква да започне след около два месеца, любимецът на феновете ще започне работа на терен под ръководството на кондиционния треньор на клуба. Неделев се контузи тежко по време на дербито с Локомотив. Той скъса кръстни връзки, като така пропусна края на сезона.
Публикувай коментар















