След обрат: Ботев Пловдив загуби последната си контрола в Турция (СНИМКИ)

Ботев Пловдив отстъпи с 2:3 на руския Динамо Москва в последната си контролна среща в Турция. „Канарчетата“ поведоха с два гола, но в крайна сметка допуснаха обрат и загубиха.След обрат: Ботев Пловдив загуби последната си контрола в Турция (СНИМКИ)

Новият нападател на Ботев Георги Николов откри резултата още в самото начало на мача. Той получи подаване по земя и от близка дистанция вкара за 1:0. В 19-та отново Николов отбеляза втори гол след корнер. Динамо обаче се вдигна и успя да изравни още до почивката. Така първото полувреме завърши при резултат 2:2. След обрат: Ботев Пловдив загуби последната си контрола в Турция (СНИМКИ)

През втората част темпото на игра спадна, а в края на мача Динамо все пак стигна до победата с гол на Александър Чупайов.След обрат: Ботев Пловдив загуби последната си контрола в Турция (СНИМКИ)