Пуснаха движението по част от бул. „Дунав“

Пуснаха движението по част от бул. „Дунав“

Движението на пътни превозни средства в северното платно на бул. „Дунав“ в участъка между ул. „Васил Левски“ и „Победа“ е възстановено. Това стана възможно след успешно приключилите дейности по Водния проект по трасето, съобщиха от общинското предприятие „Организация и контрол на транспорта“.

Положени са последният пласт асфалт, както и хоризонталната маркировка. По-рано от предвиденото е възстановен светофарът на кръстовището с ул. „Победа“, който преди около седмица беше демонтиран за неотложен ремонт. Довършителни работи се извършват  по тротоарните настилки.

Последвайте ни: Facebook Telegram
Публикувай коментар

Публикувай Коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *