Започна монтирането на носещите колони на Бетонния мост

Започна монтирането на носещите колони на Бетонния мост

„Първата е сложена!“. Това обяви кметът на район „Южен“ Атанас Кунчев на профила си във Facebook, като публикува снимка от строежа на Бетонния мост. Съоръжението, което вече ще носи името „Тодор Александров“, бе съборено заради изграждането на високоскоростната жп линия под него. То трябва да бъде възстановено до Коледа.

До края на месеца вероятно ще бъдат монтирани всички колони, а през октомври ще започне и поставянето на хоризонталната конструкция. Надлъжните греди, които на практика ще носят моста, вече са изработени.

Последвайте ни: Facebook Telegram
Публикувай коментар

Публикувай Коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *