В мач с два отменени гола и две дузпи: Крумовград победи Ботев Пловдив (ВИДЕО)

Ботев Пловдив загуби с 1:2 от Крумовград при подновяването на първенството на efbet Лига. „Канарчетата“ гостуваха на собствената си база в Коматево, но въпреки това записаха поражение.

Двата гола за Крумовград вкара бившият играч на Ботев Алекс Колев, който се разписа в 5-та и 90-та минута, като вторият гол бе от дузпа. Междувременно „жълто-черните“ върнаха едно попадение чрез новото попълнение Георги Николов, който води голмайсторската листа в Първа лига.

През втората част две попадения на Ботев бяха отменени заради засади след намесата на ВАР. Веднъж е гредата спря „канарчетата“, които записаха осма загуба през този сезон и остават на осмата позиция с 29 точки.