След истинска драма във Варна: Локомотив Пловдив остана начело в класирането (ВИДЕО)

Черно море и Локомотив Пловдив завършиха наравно 2:2 в здрав мач в борбата за първото място в класирането на efbet Лига. Домакините откриха резултата в края на първата част, но с два гола в добавеното време на първото полувреме Локомотив обърна резултата в своя полза. С гол в 90+5 минута Живко Атанасов вкара гол и донесе точката на домакините.

Гостите доиграха срещата с 9 души, след като Хорхе Сегура и Евандро получиха втори жълт и съответно червен картон в 75-ата и 81-ата минута. В 100-та минута пък гол на Черно море беше отменен заради засада.

Така Локомотив Пловдив остана на първото място в класирането с 30 точки, а Черно море са втори с точка по-малко.