С театър, музика и танци: В район "Южен" отбелязват Деня на детето

С театър, музика и танци: В район "Южен" отбелязват Деня на детето

По повод Международния ден на детето кметът на район „Южен“ Атанас Кунчев кани всички деца и техните родители на весел празник.

На 1 юни от 10:30 в парк „Райчо Кирков“ ще се проведе тържество, озаглавено „Весела ваканция“. В него ще вземат участие танцьорите от „Ненси денс“, ДГ „Осми март“, ДГ „Зорница“ и ДГ „Светлина“.

По-късно – от 17:30 часа в парк „Белите брези“ ще се играе постановката „Лакомият кит“ по мотиви от приказката „Защо китът има тясно гърло“ на Ръдиард Киплинг. Тя ще бъде изнесена от актьорите от театър „Хенд“ и е под режисурата на Иво Игнатов – Кени. В празника ще вземат участие и деца от градините „Албена“, „Малина“ и „Мая“.

При неблагоприятни атмосферни условия от район „Южен“ си запазват правото за промени, за което ще уведомят своевременно.

Последвайте ни: Facebook Telegram
Публикувай коментар

Публикувай Коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *