По повод 29 юни – Национален ден на безопасността на движението по пътищата, Община Смолян призовава всички участници в движението към повече внимание и отговорност на пътя.
В знак на грижа за децата и пешеходците на една от пешеходните пътеки в Смолян бяха поставени детски фигурки, които да напомнят на шофьорите да намаляват скоростта и да бъдат по-внимателни.
„Нека заедно пазим живота и създаваме по-безопасна среда за всички“, призоваха от община Смолян.
Публикувай коментар















