С гол в края: Локомотив Пловдив загуби от Спартак Варна (ВИДЕО)

Спартак Варна постигна минимален успех над Локомотив Пловдив с 1:0 в първия двубой от 13-ия кръг на Първа лига. Единственото попадение в срещата реализира появилият се от скамейката Бернардо Коуто в 87-ата минута. При радостта след попадение 22-годишният португалец се съблече, с което „заслужи“ втори жълт картон и бе изгонен.

Преди това резервата на „смърфовете“ Мартин Паскалев си изкара два бързи жълти картона и остави тима си с десет души на терена в 58-ата минута. Така Николай Киров дебютира начело на „соколите“ с победа, която ги изпраща на четвърто място с 24 точки. „Черно-белите“ пък записаха седми мач без успех и остават на десета позиция с 13 пункта.