Ралица Паскалева стана майка за втори път

Ралица Паскалева стана майка за втори път

Водещата на „Игри на волята“ Ралица Паскалева стана майка за втори път. Радостната вест бе разпространена в социалните мрежи на страницата на шоуто на NOVA.

От публикацията става ясно, че актрисата отново е станала майка на момченце. Ралица обяви, че очаква втората си рожба в началото на юни. Актрисата и волейболистът Теодор Салпаров станаха родители за пръв път през 2018 г., когато се роди синът им Максим.

Последвайте ни: Facebook Telegram
Публикувай коментар

Публикувай Коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *