Отиде си директорката на елитно пловдивско училище

Отиде си директорката на елитно пловдивско училище

Отиде си директорката на Националната търговска гимназия д-р Петя Герасимова. Тъжната новина съобщи шефката на Регионалното управление на образованието Иванка Киркова.

„Обичам те, приятелко моя!!! Знаеш го!!! Благодаря ти за всеки споделен миг, за всяка дума, често изказана на езика, който единствено двете владеехме до съвършенство, за всяка споделена усмивка, сълза, смях, вдъхновение, за всяко пътешествие – ментално или физическо! Ти винаги си била и ще останеш в сърцето и душата ми завинаги! Лети, светъл ангел!“, написа Киркова.

Петя Герасимова е завършила „Химия и физика“ в ПУ „Паисий Хилендарски“. Била е преподавател и старши експерт в Регионалното управление на образованието. Тя застана начело на Националната търговска гимназия преди година.

Екипът на NewsLife.bg изказва искрени съболезнования на близките и роднините на д-р Петя Герасимова.

Последвайте ни: Facebook Telegram
Публикувай коментар

Публикувай Коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *