От Ботев Пловдив поискаха смяна на часа за мача с ЦСКА

От Ботев Пловдив поискаха смяна на часа за мача с ЦСКА

Новото ръководство на ПФК Ботев Пловдив предприема конкретни стъпки относно началния час на двубоя с ЦСКА.

Ето какво съобщиха от клуба:

За нас е изключително неприемливо двубоят да се проведе от 19:00 часа в един от най-топлите дни на годината.

Футболът е за феновете, а интересът към мача е огромен от цялата “жълто-черна” общност. Очаква се и солидно присъствие на привърженици на гостуващия отбор.

Поради тази причина ние се обръщаме с конкретно предложение към Спортно-техническата комисия на БФС и телевизията, която излъчва мачовете. Нашето желание е двубоят с ЦСКА да се проведе на 19 юли от 21:15 часа, като да бъде паралелно с двубоя между Лудогорец и Септември. Абсолютно неприемливо за нас ще бъде обичайната практика на БФС да премести мача с 15 или 30 минути, защото ефектът от това ще бъде нулев.

Нека превърнем двубоя между Ботев и ЦСКА във футболен празник, който да се помни дълго време. Ръководството на ПФК Ботев Пловдив ще внесе официално писмо до БФС със своето искане.

Последвайте ни: Facebook Telegram
Публикувай коментар

Публикувай Коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *