От Ботев Пловдив обявиха колко абонаментни карти са продадени за седмица

От Ботев Пловдив обявиха колко абонаментни карти са продадени за седмица

Седмица след старта на продажбите, вече над 1500 ботевисти се сдобиха с абонаментни карти. Това съобщиха от ПФК Ботев Пловдив.

„И в днешния ден, въпреки тежкото време в Пловдив, множество фенове взеха от пластиките за сезон 2025/26. Благодарим за засиления интерес, а в утрешния ден очаквайте актуална информация по входящите трансфери в клуба“, написаха от Ботев.

 

 

 

Последвайте ни: Facebook Telegram
Публикувай коментар

Публикувай Коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *