Монтираха нови стойки за велосипеди пред спортен клуб "Лаута Арми"

Монтираха нови стойки за велосипеди пред спортен клуб "Лаута Арми"

Нови стойки за велосипеди са монтирани пред спортен клуб „Лаута Арми“, съобщи кметът на район „Тракия“ Георги Гатев. Те ще се използват от децата, трениращи бойни изкуства.

Стойките са предоставени от районната администрация на „Тракия“, която продължава да подкрепя местните спортни клубове и инициативи, насочени към активния начин на живот на подрастващите.

 

Последвайте ни: Facebook Telegram
Публикувай коментар

Публикувай Коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *