След три отменени гола: Локомотив Пловдив загуби на тежкия терен във Враца (ВИДЕО)

Ботев Враца победи Локомотив Пловдив с 2:0 в мач от 18-ия кръг на efbet лига. Двубоят се игра на много тежък терен заради снега във Враца и закъсня с 15 минути, тъй като се наложи сериозно почистване на заснежения терен.

Капитанът на Ботев Враца Даниел Генов откри резултата в 21-та минута след асистенция на Браян Переа. В 58-та Марко Мажуга също се разписа за домакините. Футболистите на Локомотив Пловдив също имаха своите положения за гол, но не успяха да се разпишат, а три попадения пък им бяха отменени заради засади.

В следващия кръг и пред двата тима има тежки изпитания – Локомотив гостува на Левски, а Ботев Враца отива в Разград срещу Лудогорец.