Локомотив Пловдив тръгна с победа в контролите

Локомотив Пловдив победи с 3:1 Струмска слава в първата си контрола. Двубоят бе и неофициален дебют за Любослав Пенев.

Малко след 18:00 часа бе даден старт на приятелската среща, която се проведе на стадион “Искър” в Самоков и бе закрита за фенове и журналисти.

След полувреме игра, в което двата тима си размениха по една греда, резултатът бе 0:0.

Георги Каракашев откри резултата в 60-ата минута за 1:0. Шест минути по-късно той асистира на Кръстьо Банев за 2:0. Гостите намалиха в 77-ата минута за 2:1. Крайното 3:1 оформи Христо Иванов от дузпа в 89-ата минута.

Локомотив започна в състав: Кристиан Томов, Кристиян Пешов, Мартин Паскалев, Ефе Али, Милош Петрович, Мартин Хайдаров, Ивайло Иванов, Димитър Илиев, Николас Пенев, Мартин Петков, Мичи Нтело