Коледари от ОУ "Яне Сандански" гостуваха на кмета на район "Южен" (СНИМКИ)

Коледари от ОУ "Яне Сандански" гостуваха на кмета на район "Южен" (СНИМКИ)

В навечерието на празниците кметът на район „Южен“ Атанас Кунчев посрещна коледари от ОУ „Яне Сандански“. Децата поздравиха всички служители, изпълнявайки автентичен коледен ритуал с наричания за здраве, берекет, сита година и благоденствие.

Коледари от ОУ "Яне Сандански" гостуваха на кмета на район "Южен" (СНИМКИ)

Като домакин Атанас Кунчев спази традицията и дари коледарите с лакомства и ръчно изработени суровачки. Той ги покани в кабинета си, където разговаряха за техните интереси в училище и извън него.

Коледари от ОУ "Яне Сандански" гостуваха на кмета на район "Южен" (СНИМКИ)

Седмокласниците споделиха с кмета своите планове за бъдещето, а той им пожела да вярват в силите си. Атанас Кунчев им благодари, че донесоха коледния дух в районното кметство. Той им пожела да са здрави и да продължават да съхраняват нашите традиции и обичаи.

Коледари от ОУ "Яне Сандански" гостуваха на кмета на район "Южен" (СНИМКИ)

Накрая всички се снимаха за спомен и си пожелаха весело посрещане на празниците.

Коледари от ОУ "Яне Сандански" гостуваха на кмета на район "Южен" (СНИМКИ)

Последвайте ни: Facebook Telegram
Публикувай коментар

Публикувай Коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *