Кметът на "Северен" кани всички на празничен концерт

Кметът на "Северен" кани всички на празничен концерт

Кметът на район „Северен“ Стоян Алексиев има удоволствието да покани всички свои съграждани на празничен концерт, който ще бъде изнесен от състава на „Биг бенд – Пловдив“ с диригент Николай Гешев. Той ще се състои на сцената в парк „Рибница“ навръх празника – 06.09.2023г.  от 16.00 ч. ( сряда).

Тържественото мероприятие е по повод честването на 138-тата годишнина от Съединението на България и празник на град Пловдив.

Последвайте ни: Facebook Telegram
Публикувай коментар

Публикувай Коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *