Тази сутрин паркът между Читалището и Ансамбъл „Тракия“ осъмна в недопустимо състояние – с разхвърляни боклуци и препълнени кошчета. Това съобщи кметът на район „Южен“ Атанас Кунчев.

„Благодарение на бързата реакция на ОП „Чистота“ и ОП „Градини и паркове“, мястото вече е почистено. Благодаря на служителите за труда“, уточни той.

„Обществените пространства са наш общ дом. Ангажиментът на Общината е ясен, но опазването е лична грижа на всеки от нас. Нека бъдем по-отговорни! Ако забележите замърсяване или вандализъм, сигнализирайте веднага“, призова още кметът на „Южен“.

















