Кметът на Пловдив: Благодаря на всички, които ни подкрепиха

Кметът на Пловдив: Благодаря на всички, които ни подкрепиха

Благодаря! На всеки един от вас, който отиде до урните вчера. На всички, които ни подкрепиха. Гласът ви значи много.  БЛАГОДАРЯ! Това написа кметът на Пловдив Костадин Димитров на профила си във Facebook.

Припомняме, че той беше на второ място в листата на ГЕРБ за предсрочните парламентарни избори, проведени вчера. ГЕРБ категорично спечели вота в Пловдив, като е начело във всичките района на града.

Последвайте ни: Facebook Telegram
Публикувай коментар

Публикувай Коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *