И футболистите на Ботев Пловдив се включиха в "Нощ на ангелите" (СНИМКИ)

И футболистите на Ботев Пловдив се включиха в "Нощ на ангелите" (СНИМКИ)

Футболистите на Ботев Пловдив зарадваха множество деца на благотворителния фестивал Нощ на Ангелите. Малчуганите имаха възможност да се докоснат до своите любимци, да си направят снимка за спомен и да получат автограф.

И футболистите на Ботев Пловдив се включиха в "Нощ на ангелите" (СНИМКИ)

На “жълто-черния” щанд присъстваше и клубният талисман Бенкса. Благотворителният фестивал Нощ на Ангелите продължава до утре на Гребната база в Пловдив.

И футболистите на Ботев Пловдив се включиха в "Нощ на ангелите" (СНИМКИ)
И футболистите на Ботев Пловдив се включиха в "Нощ на ангелите" (СНИМКИ)
И футболистите на Ботев Пловдив се включиха в "Нощ на ангелите" (СНИМКИ)
И футболистите на Ботев Пловдив се включиха в "Нощ на ангелите" (СНИМКИ)
И футболистите на Ботев Пловдив се включиха в "Нощ на ангелите" (СНИМКИ)
И футболистите на Ботев Пловдив се включиха в "Нощ на ангелите" (СНИМКИ)
И футболистите на Ботев Пловдив се включиха в "Нощ на ангелите" (СНИМКИ)
Последвайте ни: Facebook Telegram
Публикувай коментар

Публикувай Коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *