Емил Русинов: Вече има глобени нарушители за нерегламентирано изхвърляне на отпадъци в "Източен"

Емил Русинов: Вече има глобени нарушители за нерегламентирано изхвърляне на отпадъци в "Източен"

Вече има глобени нарушители за нерегламентирано изхвърляне на отпадъци в „Източен“. Съставени са им актове по Наредбата за опазване на околната среда на територията на Община Пловдив. Това съобщи кметът на района Емил Русинов.

„Както знаете, само преди броени дни проведохме междуинституционална среща с цел превенция на пожарите. Продължаваме с акциите в района. Апелирам гражданите да подават сигнали през нашата онлайн платформа или на телефон: 032/601-060 и на зелен телефон 6-111. Благодаря Ви за активната гражданска позиция“, написа във Facebook кметът на район „Източен“.

Последвайте ни: Facebook Telegram
Публикувай коментар

Публикувай Коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *