Добри новини за 19-годишния Светослав, пострадал при пожар в Пловдивско през юли

Добри новини за 19-годишния Светослав, пострадал при пожар в Пловдивско през юли

Доброволецът Светослав Димитров от Свиленград, който помагаше при гасенето на пожарите в Сакар, вече е в стабилно състояние. Това съобщиха за БНТ от Клиниката по изгаряния към университетската болница „Свети Георги“ в Пловдив, където е настанен 19-годишният младеж.

Светослав получи 75% изгаряния по тялото, но животът му вече е вън от опасност. От болничното заведение заявиха още, че процедурите по лечението на момчето ще продължат дълго, но лекарите са обнадеждени за възстановяването му.

19-годишният Светослав падна от цистерна на колесен трактор при преминаване през задимен участък към село Райкова могила.

Последвайте ни: Facebook Telegram
Публикувай коментар

Публикувай Коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *