Спартак Пловдив продължава уверено към Втора лига

Спартак Пловдив победи с класическото 3:0 отборът на Секирово Раковски. Мачът от 23-ия кръг на Югоизточната Трета лига се игра на стадион „Пловдив“.

Лидерът на голмайсторите на групата Тодор Тодоров откри резултата, десетина минути след началото. Венцислав Гюзелев удвои в 29-ата минута. След това „гладиаторите“ се успокоиха и действаха с настроение. Всичко окончателно приключи в 58-ата минута с попадението на Мирослав Радев. Спартак можеха да отбележат и още голове, но в крайна сметка класическият резултат се запази до края.

Така Спартак Пловдив продължават уверено начело с 58 точки, но са следвани по петите от Саяна Хасково с 56 и Несебър с 55 пункта.