Шампионска лига: Наполи и Барселона не се победиха, красив гол разплака Арсенал в края (ВИДЕО)

Наполи и Барселона завършиха 1:1 на стадион „Диего Марадона“ в първия осминафинален сблъсък между двата отбора в Шампионска лига. Попаденията паднаха през второто полувреме. Роберт Левандовски изведе каталунците напред в 60-ата минута, но Виктор Осимен изравни в 75-ата с единствения точен удар на „партенопейците“.

В другия двубой от надпреварата Порто подчини Арсенал с минималното 1:0. На стадион „До Драгао“ в герой за „драконите“ се превърна Галено, който отбеляза феноменален гол в четвъртата минута от добавеното време на срещата. В хода на мача 26-годишният бразилец разтресе гредата. „Артилеристите“ завършиха сблъсъка без шут в рамките на съперниковата врата.