Локомотив Пловдив записа първа загуба за сезона, но остана на върха в класирането (ВИДЕО)

Локомотив Пловдив записа първа загуба през сезона. „Черно-белите“ загубиха от ЦСКА с 2:0.

Майкъл Естрада продължи головата си серия, откривайки резултата на „Лаута“ в 21-вата минута след асистенция от Еманюел Шакич. В 39-ата минута Дюкенс Назон удвои резултата след асистенция от еквадореца. В добавеното време на първите 45 минути хаитянинът пропусна дузпа.

Така „червените“ се изкачиха до третото място в родния елит с актив от 24 точки. Пловдивчани от своя страна останаха първи с 29 пункта на сметката си.

Възпитаниците на Нестор Ел Маестро записаха своята пета поредна победа и седми мач без поражение. „Черно-белите“ от своя страна допуснаха първата си загуба от началото на сезона.