Локомотив Пловдив с тежка загуба от Крумовград (ВИДЕО)

Новакът Крумовград разби Локомотив Пловдив с 4:1 в мач от 32-ия кръг на Първа лига. Шестият в Шампионската група вкара 3 безответни попадения на „смърфовете“ през първото полувреме, а гостите успяха да върнат само 1 попадение, преди да останат в малцинство.

Патрик Луан откри в 20′, а Алекс Колев покачи на 2:0 от дузпа 10 минути по-късно. Матей Шимич оформи класиката в 42′ след асистенция на Кацаров.

В 54′ Петър Андреев върна едно попадение за „смърфовете“, но в 67′ те останаха с човек по-малко, след като Оливер Камдем извърши грубо нарушение. В 74′ Колев реализира своя 14-и гол за сезона, оформяйки крайното 4:1.

И двата тима запазват позициите си в класирането в Шампионската група – Локо (Пд) е четвърти, а Крумовград – шести, но „смърфовете“ могат да бъдат изместени от Левски, ако успеят да победят Черно море през уикенда.