Локомотив Пловдив и Ботев Враца не се победиха в мач без голове (ВИДЕО)

Локомотив Пловдив завърши 0:0 като гост на Ботев Враца в мач от отложения 8-ми кръг на Първа лига. Отборът на гостите бе воден от Димитър Палазов, а тренировките след отстраняването на Любо Пенев се водеха от Христо Златински. Самият Златински и Илко Пиргов пък даваха указания, викайки от трибуните.

Дватаа отбора изиграха слаб мач, а през първото полувреме нямаше нито една голова ситуация. През втората част скуката продължи, като единственото положение за гол дойде в 76-та минута, когато Хуан Переа нацели страничната греда на Ботев Враца. Така логично мачът завърши без попадения.

Локомотив Пловдив остава на десетата позиция с 13 точки, Ботев Враца е на предпоследното 13-о място с 9 пункта. В следващия кръг пловдивчани гостуват на Спартак Варна, а Ботев Враца играе с ЦСКА в София.