Локо Пловдив остана на върха след победа в мач със седем гола срещу Хебър (ВИДЕО)

Локомотив Пловдив победи с 4:3  „Хебър“ в Пазарджик в мач от седмия кръг на Първа лига. С този си успех „черно-белите“ събраха 19 точки и отново поведоха в класирането.

Всичките 7 гола в двубоя паднаха през първото полувреме. С три гола за домакините се отличи Георги Николов.  Преди двубоя всички на стадион „Георги Бенковски“ пометоха с минута мълчание паметта на загиналите при автомобилна катастрофа четирима привърженици на „Левски“ (София).

Още: Кметът на Пловдив инспектира южната трибуна на стадион „Локомотив“ (СНИМКИ)